2020-2021 IKASTURTEAN FAMILIEI HARRETARAKO TUTOREEN ORDUAK HAUEK DIRA:

 

HAUR HEZKUNTZAN:

 

 

 IZEN ABIZENAK                             KARGUA                    EGUNA ETA  ORDUA                                   

   EIDER SAGASTIZABAL

   OIHANA ETXEBERRIA

  2 URTE  (TUTOREA)

  2 URTE (OSAGARRIA)

  OSTEGUNA 11:30 - 12:30

 

  IZASKUN URRETABIZKAIA

  3 URTE  (TUTOREA)

  OSTEGUNA 14:30 - 15:30

  IDOIA REDONDO

  4 URTE   (TUTOREA)   OSTIRALA 14:30 - 15:30

  JONE ITURRIOZ

  5 URTE A (TUTOREA)

  OSTEGUNA 14:30 - 15:15

  ERIKA SESMA

  5 URTE B  (TUTOREA)

  ASTEARTEA 14:30 - 15:30

   NEREA MURUAMENDIARAZ

  MUSIKA HHn

  OSTIRALA 09:30 - 10:20

  GARBIÑE ALBERDI

  INGELESA HHn   ASTEARTEA 09:30 - 10:20

 

 

 

LEHEN HEZKUNTZAN:

 

 

 IZEN   ABIZENAK                                KARGUA                      EGUNA ETA            ORDUA                                  

   KRISTI INSAUSTI

 1. MAILA (TUTOREA)   ASTELEHENA 14:30 - 15:30

   NEREA URBIBE-ETXEBARRIA

 2. MAILA  (TUTOREA) 

  ASTELEHENA 14:30 - 15:30

   IDOIA ALTUNA

 3. MAILA  A (TUTOREA)

  ASTEARTEA 10:20 - 11:10

  JOSETXO UGALDE

   YOLANDA REHECHO

 3. MAILA B  (TUTOREA)

 3. MAILA B (OSAGARRIA)

  ASTELEHENA 14:30 - 15:30

 

  GOTZONE ARAKISTAIN

 4. MAILA  (TUTOREA)

  OSTIRALA 15:30 - 16:30

  NEREA MURUAMENDIARAZ

  JOSEBA GOÑI

 5. MAILA A   (TUTOREA)

 5. MAILA A (OSAGARRIA)

  ASTELEHENA 09:30 - 10:20

 

  ANA ORMAZABAL

 5. MAILA B  (TUTOREA)

  OSTEGUNA 15:30 - 16:30

  M JOSE ZABALA

  MAITENA APALATEGI

 6. MAILA A (TUTOREA)

 6. MAILA A (OSAGARRIA)

  ASTEAZKENA 10:20 - 11:10

 

  AINHITZE RUIZ  6. MAILA B (TUTOREA)

  OSTEGUNA 15:30 - 16:30

 

 

 

 

 

BESTE IRAKASLEAK:

 

 

 IZEN   ABIZENAK                                KARGUA                      EGUNA ETA  ORDUA                                  
 MIKEL SASIAIN  ZUZENDARIA

  ASTELEHENA 11:40 - 12:30

  ASTELAZKENA 11:40 - 12:30

  OSTIRALA 14:30 - 15:30

 IDOIA ZOILO  IKASKETA BURUA   OSTEGUNA 09:30 - 10:20
 JOSEBA GOÑI  IDAZKARIA   ASTEARTEA 14:30 - 15:30

 MARTA SENOSIAIN

 AHOLKULARIA

  ASTEAZKENA 09:30 - 10:20
 OHIANE IBARGOYEN  PT   OSTIRALA 15:30 - 16:30

 NEREA MURUAMENDIARAZ

 MUSIKA

  ASTELEHENA 09:30 - 10:20
 CRISTINA ALTUNA  INGELESA   ASTEAZKENA 11:40 - 12:30
 GORKA ALONSO  GORPUTZ HEZKUNTZA   ASTEARTEA 11:40 - 12:30
 GARBIÑE ALBERDI  JANGELA   ASTEARTEA 09:30 - 15:20