2021-2022 IKASTURTEAN FAMILIEI HARRETARAKO TUTOREEN ORDUAK HAUEK DIRA:

 

HAUR HEZKUNTZAN:

 

 IZEN ABIZENAK   KARGUA EGUNA ETA ORDUA

   IDOIA REDONDO

   idoiaredondo@laiotz.net

  2 URTE (TUTOREA)

   OSTIRALA 14:30 - 15:30

   JONE ITURRIOZ

    joneiturrioz@laiotz.net

   3 URTE (TUTOREA)

   OSTEGUNA 09:30 - 10:15

   EIDER SAGASTIZABAL

   eidersagastizabal@laiotz.net

   4 URTE (TUTOREA)

   OSTIRALA 09:30 - 10:20

   ERIKA SESMA

   erikasesma@laiotz.net

   5 URTE (TUTOREA)

   ASTEARTEA 14:30 - 15:30

   CRISTINA IGLESIAS

   cristinaiglesias@laiotz.net

   INGELESA HHn

   OSTEGUNA 09:30 - 10:20

 

 

 

LEHEN HEZKUNTZAN:

 

 IZEN ABIZENAK   KARGUA EGUNA ETA ORDUA                        

   GOTZONE ARAKISTAIN

   gotzonearakistain@laiotz.net

 

   NEREA URIBE-ETXEBARRIA

   nereauribeetxebarria@laiotz.net

   1 MAILA A (TUTOREA)

 

 

   1 MAILA B (TUTOREA)

   ASTELEHENA 10:20 - 11:10

 

 

   OSTEGUNA 09:30 - 10:20

   KRISTI INSAUSTI

   kristiinsausti@laiotz.net

   2 MAILA  (TUTOREA)

   ASTEARTEA 10:20 - 11:10

   JUAN LUIS ETXARRI

   juanluisetxarri@laiotz.net

   3 MAILA  (TUTOREA)

   ASTELEHENA 14:30 - 15:30

   MARI JOSE ZABALA

   marijozabala@laiotz.net

 

   JOSETXO UGALDE

   josetxougalde@laiotz.net

   MAITENA APALATEGI

   maitenaapalategi@laiotz.net

   4 MAILA A (TUTOREA)

 

 

   4 MAILA B (TUTOREA)

 

   4 MAILA B (OSAGARRIA)

   OSTIRALA 14:30 - 15:30

 

 

   ASTELEHENA 14:30 - 15:30

 

   ASTELEHENA 14:30 - 15:30

   ENDIKA RODRIGUEZ

   endikarodriguez@laiotz.net

   5 MAILA  (TUTOREA)

   ASTEARTEA 15:30 - 16:30

   

   NEREA MURUAMENDIARAZ

   nereamuruamendiaraz@laiotz.net

   JOSEBA GOÑI

   josebagoni@laiotz.net

 

   ANA ORMAZABAL

   anaormazabal@laiotz.net

   6 MAILA A (TUTOREA)

 

   6 MAILA A (OSAGARRIA)

 

 

   6 MAILA B (TUTOREA)

   ASTEAZKENA 14:30 - 15:30

 

   ASTEAZKENA 11:40 - 12:30

 

 

   OSTEGUNA 15:30 - 16:30

   CRISTINA ALTUNA

   cristinaaltuna@laiotz.net

   INGELESA  LH2, LH 3, LH 4, LH5 ETA LH6     OSTEGUNA 15:30 - 16:30

  VANESSA LOPEZ

  vanessalopez@laiotz.net

   GORPUTZ HEZKUNTZA HH3, LH3, LH5, LH6

   ASTELEHENA 11:10 - 11:40

  HARITZ BASTERRETXEA

  haritzbasterretxea@laiotz.net
   GORPUTZ HEZKUNTZA LH1, LH2, LH4    ASTEAZKENA 15:30 - 16:30

  OHIANE IBARGOYEN

  ohianeibargoyen@laiotz.net

   PTE

   OSTIRALA 14:30 - 15:30

  MARTA SENOSIAIN

  martasenosiain@laiotz.net

   AHOLKULARIA

   OSTIRALA 15:30 - 16:30

 

 

 

 

 

BESTE IRAKASLEAK:

 IZEN   ABIZENAK                                KARGUA                      EGUNA ETA  ORDUA                                  
 MIKEL SASIAIN  ZUZENDARIA

  ASTELEHENA 11:40 - 12:30

  ASTELAZKENA 11:40 - 12:30

   OSTIRALA 14:30 - 15:30

 IDOIA ZOILO  IKASKETA BURUA   OSTEGUNA 09:30 - 10:20
 JOSEBA GOÑI  IDAZKARIA   ASTEAZKENA 11:40 - 12:30
 ANGELA SALDAÑA  JANGELA   ASTEARTEA 13:30 - 14:20